message-icon

Sprawdź swoją pocztę!
Za chwilę otrzymasz email od Comarch Cloud.
Kliknij w link aktywacyjny i zacznij testować Comarch ERP XT!

Wróć na strone erpxt.pl

Promocja dobiegła końca. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, zapraszamy na stronę www.comarch.pl/erp

Powrót na strone główną

Październikowa wersja Comarch ERP XT już dostępna.

12.10.2018

Rozpoczęliśmy ostatni kwartał 2018 roku, dla wielu firm kluczowy, dlatego mamy nadzieję, że nowa wersja i nowe funkcje oraz usprawnienia jeszcze bardziej pomogą w prowadzeniu firmy online.

Wśród nowości znajdziemy m.in. zmianę sposobu wyboru kontrahenta oraz towaru na dokumentach, poprawiona została ergonomia pracy przede wszystkich na ekranach dotykowych. Dodaliśmy również możliwość importu wyciągów z systemu bankowości elektronicznej. Zaczytane wyciągi są rozpoznawane pod kątem klienta oraz automatycznie rozliczane z płatnościami w systemie. W najnowszej wersji programu jest już możliwość rozliczenia płatności z poziomu zapisów kasowo/bankowych. Rozliczenie może być całkowite lub częściowe. Ostatnia nowość to funkcja dedykowana firmom działającym międzynarodowo, istnieje możliwość opisania produktów w językach obcych na potrzeby sprzedaży w Comarch e-Sklep.
Zachęcamy do sprawdzenia nowych funkcji w programie. Więcej informacji można przeczytać w Pomocy Comarch ERP XT.

Usprawniamy nie tylko program, ale również sposób zakupu abonamentu Comarch ERP XT w wersji modułowej oraz usług dodatkowych, bezpośrednio z poziomu aplikacji. Zmieniamy zasady oraz cennik korzystania z programu, zapraszamy do zapoznania się.

Do zobaczenia w programie!
Zespół Comarch ERP XT


https://www.erpxt.pl/

Comarch jest globalnym dostawcą rozwiązań informatycznych (ERP, CRM, BI, EDI, ECM, finanse, rozwiązania chmurowe i wiele innych). Oprogramowania Comarch dedykowane są dla średnich i większych przedsiębiorstw, a także dla mikro przedsiębiorców. Dzięki wysokim inwestycjom w badania i rozwój, Comarch oferuje kompleksową gamę innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które są wysoko cenione przez Klientów i ekspertów.

Zaufało Nam już ponad 80 000 firm w całej Europie.
Teraz czekamy na Ciebie!
Wybierz Comarch ERP XT!

Testuj za darmo! Wszystkie funkcjonalności do 10 dokumentów bez opłat.