Sprawdź jak działa i wygląda Comarch ERP XT

M Zarządzaj firmą przez telefon

Sprawdź jak działa i wygląda Comarch ERP XT

Comarch e-Sklep

Comarch e-Sklep to intuicyjne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie. Aplikacja posiada szereg funkcjonalności wspomagających sprzedaż, realizację zamówień, a także kontakt z Klientem. W sklepie internetowym (strona www) prezentowane są towary, stany magazynowe i wszelkie treści skonfigurowane przez obsługę sklepu. Oprogramowanie obsługuje m.in. porzucone koszyki, powiadomienia SMS, program lojalnościowy oraz reklamacje i zwroty.

Aby zamówić Comarch e-Sklep zaloguj się do Comarch ERP XT i zmień swój Pakiet lub przejdź na stronę Comarch e-Sklep i poznaj więcej szczegółów.

Ekosystem dla e-handlu – integracja z Comarch ERP XT

Rozpoczęcie sprzedaży w sieci wcale nie musi być trudne i żmudne, a wręcz przeciwnie, coraz częściej staje się szybkie i łatwe. Podobnie założenie własnego sklepu internetowego wcale nie wymaga zatrudnienia specjalistów, a jedynie skorzystania z odpowiednich narzędzi takich jak gotowe rozwiązania w postaci Comarch e-Sklep. Skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu testowego i wypróbuj własny sklep internetowy od wiodącego polskiego producenta oprogramowania dla firm w pełni zintegrowany z Twoim systemem Comarch ERP XT.

Korzyści:

N
kreator wyglądu, dzięki któremu stworzysz swój własny, niepowtarzalny wygląd sklepu
N
darmowe, responsywne szablony graficzne, nadające atrakcyjny wygląd e-Sklepu
N
ponad 60 darmowych integracji między innymi z systemami płatności online, platformami marketplace oraz narzędziami wspierającymi analitykę i marketing
N
darmowa, dwustronna integracja z Allegro
N
zarządzanie bazą towarową
N
zarządzanie stanami magazynowymi
N
procesowanie zamówień
N
zarządzanie bazą klientów
N
operacje logistyczne, w tym integrację z kurierami, Pocztą Polską, Paczkomatami i innymi dostawcami
N
integracja z hurtowniami i bazami towarów
N
integracja z BaseLinker