Raporty Business Inteligence

Moduł BI POINT to narzędzie do analizowania danych firmy. Wszystkie zebrane w programie dane dostępne są w formie przejrzystych raportów graficznych oraz tabeli. Warto zwrócić uwagę na elastyczność danych prezentowanych. To użytkownik decyduje o tym, co chce analizować, w jakim zakresie czasowym oraz jak bardzo dokładnie przedstawione mają być jego dane.
Raporty i analizy BI Comarch

Dlaczego analizowanie jest aż tak ważne?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, małą firmę, czy duże przedsiębiorstwo, to właśnie w danych leżą odpowiedzi na pytania, na które ciężko jest odpowiedzieć samemu. Moduł BI Point umożliwia spojrzenie na Twoją firmę z innego punktu widzenia, z punktu widzenia danych, a skondensowanie wielu informacji na jednym raporcie umożliwia szybkie i trafniejsze podejmowanie decyzji. Dane prezentowane w module BI Point są danymi pobieranymi z bazy danych na bieżąco. Podejmowane na ich podstawie decyzje są zatem najbardziej aktualne.

Dashboard sprzedaży:

Jeden z ważniejszych dashboardów dla każdego przedsiębiorcy. Jeden rzut oka i od razu wiesz, jak wyglądają przepływy pieniężne w Twojej firmie. Wiadomo ile środków będzie trzeba przeznaczyć na najbliższe płatności, ile środków można się spodziewać w najbliższym czasie, a także jak wygląda struktura zaległych płatności. Wiesz też, którzy kontrahenci nie spłacają regularnie zobowiązań wobec Ciebie, co pozwala podejmować dalsze decyzje handlowe.
Analiza BI i Raporty BI Comarch

Wyniki firmy – Twoja analiza:

Narzędzie BI Point na starcie ma kilka zdefiniowanych dashboardów i analiz. Natomiast to Ty decydujesz o tym, jak i co chcesz analizować. Budowanie nowych analiz nie wymaga od Ciebie wiedzy programistycznej. Każdy obszar analityczny w module jest dokładnie opisany, a stworzenie nowego raportu jest oparte na wyborze danych i przesunięciu ich na obszar analizy. W samym obszarze ułożenie i zależność danych to tylko Twoja decyzja. Dlatego też budowanie nowych analiz, rozbudowa obecnych o kolejne miary i wymiary, a także przekształcanie danych tabelarycznych w graficzne jest dziecinnie proste i każdy użytkownik sobie z tym procesem poradzi.

Jedną z częściej tworzonych analiz jest analiza rentowności firmy. Co właściwie oznacza rentowność? Rentowność to konfrontacja pomiędzy osiągniętym wynikiem finansowym a przychodami ze sprzedaży, zasobami jakie posiadamy w firmie oraz kapitałem własnym. Oczywiście, im wyższa rentowność tym lepsza jest kondycja naszej firmy. Z pomocą modułu BI Point porównanie tych danych jest znacznie łatwiejsze.

Funkcje BI Point:

Moduł BI Point to potężne narzędzie analityczne, które dostępne jest za jedyne 9 zł netto miesięcznie. Za tak niewielką kwotę otrzymujemy narzędzie, które:
W czasie rzeczywistym pokazuje i analizuje nasze dane z bazy.
Jest dostępne zarówno poprzez przeglądarkę WWW jak i na urządzeniach mobilnych typu tablet czy smartfon.
Pozwala na pełną customizację prezentowanych danych i analiz.
Nie wymaga specjalistycznej wiedzy w tworzeniu raportów.
Odpowiada na najważniejsze pytania dotyczące Twojego biznesu.
Działa w każdym miejscu i o każdym czasie.
Dostarcza konkretną wiedzę o każdym obszarze Twojej firmy.
Aby przekonać się jak prosty w obsłudze i przydatny jest moduł BI Point przetestuj go już dzisiaj bezpłatnie.

Testuj za darmo!

Pełna funkcjonalność przez 30 dni bez opłat!
Copyright Comarch SA 2024
Copyright Comarch SA 2024
crossmenuchevron-down