Sprawdź jak działa i wygląda Comarch ERP XT

M Zarządzaj firmą przez telefon

Sprawdź jak działa i wygląda Comarch ERP XT

Funkcje

Ponad 30 lat doświadczenia w budowaniu systemów dla wielkich firm dostępne w programie dla mikroprzedsiębiorców

Faktury

Zarządzaj dokumentami firmy

W prosty sposób wystawiaj dokumenty sprzedaży i dodawaj dokumenty kosztowe. Kontroluj zaległe płatności i rozliczaj kontrahentów. Dzięki integracji z bazą danych GUS musisz tylko dodać kontrahentów po numerze NIP. Pozostałe dane zostaną uzupełnione automatycznie.

Ewidencja Ryczałtowa

Korzystaj z niższych stawek podatkowych

Skorzystaj z zalet jednego z najprostszych sposobów rozliczania się z urzędem skarbowym. Prowadź ewidencję przychodów, rejestry VAT, ewidencję wynagrodzeń, środków trwałych oraz wyposażenia. Pliki JPK_V7 zostaną automatycznie wysłane do Urzędu Skarbowego. Oblicz zaliczkę na podatek ryczałtowy miesięczną bądź kwartalną.

Podatkowa Księga
Przychodów i Rozchodów

Automatycznie wysyłaj deklaracje

Dodawaj dokumenty i pozwól programowi prowadzić za Ciebie księgę przychodów i rozchodów. Prowadź rejestry zakupów i sprzedaży, ewidencję pracowników i wynagrodzeń oraz środków trwałych.  Pliki JPK_V7 zostaną automatycznie wysyłane do Urzędu Skarbowego.

Magazyn

Kontroluj swój magazyn

Automatycznie przeprowadź w Twojej firmie inwentaryzację oraz spis z natury. Włącz kontrolę stanów magazynowych dla produktów. Program sam zablokuje sprzedaż towarów, których nie masz w magazynie.

Księga Handlowa

Automatycznie księguj dokumenty na konta księgowe

Prowadź pełną księgowość w oparciu o Ustawę o rachunkowości. Korzystaj z łatwej konfiguracji okresów obrachunkowych i planu kont. Oszczędzaj czas księgując automatycznie przy pomocy zdefiniowanych schematów księgowych. Generuj i wysyłaj do Urzędu Skarbowego pliki JPK i deklaracje.

OCR

Optyczne rozpoznawanie znaków

Usługa automatycznie odczyta dane z faktur kosztowych w formie plików graficznych np. skanów, zdjęć (plików JPG). Przypisze odpowiednie kwoty do rejestru VAT, rozpozna NIP dostawcy, daty, numer rachunku bankowego itp.

Raporty BI

Zrozum dane swojego biznesu

Na bieżąco analizuj trendy w sprzedaży, zarządzaj należnościami i kontroluj rentowność w przystępnych raportach. Obsługa raportów Business Intelligence nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej – z łatwością twórz własne raporty metodą „przeciągnij i upuść”, bez wsparcia ekspertów IT.

wszystko.pl

Załóż darmowe konto i zacznij sprzedawać. Bez prowizji i kosztów utrzymania

Połącz swoje konto w systemie Comarch ERP XT z platformą sprzedażową wszystko.pl i zacznij sprzedawać swoje towary i produkty docierając do konsumentów w całym kraju. Zyskaj pełną kontrolę stanów magazynowych, cen produktów i integruj obszary, które wspomogą sprzedaż w Twojej firmie.

Comarch e-Sklep

Usprawnij sprzedaż online

Stwórz profesjonalny sklep internetowy i sprzedawaj towary w wielu miejscach jednocześnie. Docieraj do nowych klientów wykorzystując platformy sprzedażowe, tj. Allegro, e-Bay oraz Amazon, czy najpopularniejsze porównywarki cenowe. Dostosuj wygląd swojego sklepu do swoich potrzeb za pomocą gotowych szablonów lub kreatora wyglądu.

Usługi Księgowe

Zleć prowadzenie księgowości

Wybierz biuro rachunkowe i wymieniaj z nim dokumenty drogą elektroniczną. Powierz księgowość swojej firmy profesjonalistom. Wysyłanie dokumentów do wybranego biura jest w pełni zautomatyzowane i trwa zaledwie kilka sekund.

Apfino

Zarządzaj finansami firmy

Łatwo i bez skomplikowanych formalności zarządzaj usługami finansowymi, takimi jak faktoring i windykacja. Bezpieczne rozwiązania i automatyzacja codziennych czynności, oferowane przez platformę, pomogą Ci oszczędzić czas i zadbać o płynność finansową Twojej firmy.

Comarch PPK

Pracownicze Plany Kapitałowe w Twojej firmie

Comarch PPK pomoże Ci w ewidencjonowaniu danych pracownika do PPK, a także wyliczaniu składek PPK w wypłatach pracowników. Dzięki aplikacji sprawnie wymienisz dane z wybraną instytucją finansową oraz zrobisz zbiorczy przelew PPK do instytucji finansowej.

POS – Punkt Obsługi Sprzedaży detalicznej

Obsługuj klientów szybko i intuicyjnie

Sprzedawaj szybko i korzystaj z podpowiedzi najpopularniejszych towarów. Przypisuj rabaty na pozycje oraz na cały dokument. Podpowiadaj klientom towary powiązane ze sprzedawanym. Wystawiaj paragony lub faktury, wybieraj z różnych form płatności i otrzymuj inteligentne podpowiedzi wydawania reszty.

Comarch Shipping

Automatyzuj realizację przesyłek kurierskich

Usprawnij proces realizacji wysyłek w firmie. Dzięki usłudze Comarch Shipping zautomatyzujesz procesy związane z nadaniem przesyłek bezpośrednio z dokumentów stworzonych w systemie Comarch ERP XT, jak i otrzymasz możliwość ręcznego wprowadzania zleceń. Aplikacja umożliwia pobranie i wydrukowanie listów przewozowych oraz protokołów odbioru, a także zlecenie odbioru przesyłek przez kuriera.

Comarch e-Sale

Usprawnij sprzedaż online

Aplikacja usprawnia sprzedaż internetową na popularnych serwisach aukcyjnych takich jak eBay czy Allegro. Produkty wprowadzone do Comarch ERP XT szybko i wygodnie umieścisz na aukcjach w internecie i zaoszczędzisz swój czas.