System obsługi sprzedaży detalicznej

Punkt obsługi sprzedaży detalicznej (czyli POS) – to aplikacja na urządzenia mobilne przeznaczona dla sprzedawców pracujących na stanowiskach kasowych. Jej głównym zadaniem jest wykonanie wszystkich operacji związanych z obsługą klienta w sklepie stacjonarnym.
Obsługa POS w sprzedaży, system sprzedażowy

Usprawnij sprzedaż stacjonarną i obsługę klienta!

Dzięki modułowi POS będziesz mógł szybciej obsłużyć swoich klientów. Moduł jest zaprojektowany tak, aby osoby pracujące na kasie mogły całą uwagę skupić na kliencie, a nie na procesie sprzedaży.

Podczas wystawiania dokumentu (paragonu lub faktury VAT) otrzymasz inteligentne podpowiedzi o najpopularniejszych towarach, a także o towarach powiązanych ze sprzedawanymi. W prosty sposób dodasz rabat pozycji i całego dokumentu, a przy płatności gotówką system podpowie Ci kwotę reszty do wydania.

1. Dodaj towar jednym kliknięciem

Aby dodać towar na dokument wystarczy, że klikniesz w kafelek. Możesz też podejrzeć jego dane szczegółowe, dodać rabat lub zmienić ilość.

2. Wybierz rodzaj dokumentu

Wybierz paragon lub fakturę, przypisz klienta z listy lub dodaj go wpisując dane jego firmy.

3. Wskaż rodzaj płatności

Możesz wybierać z wielu form płatności, a przy płatności gotówką skorzystaj z szybkiego wyliczenia reszty, dzięki inteligentnym podpowiedziom wpłacanej kwoty.

Szybka obsługa klienta i sprzedaż

Moduł Comarch ERP XT POS zaprojektowany jest w taki sposób, aby ułatwiać użytkownikom pracę przy obsłudze Klienta. Wszystko po to, aby obsługa była jak najszybsza. Mechanizmy zastosowane do ułatwienia pracy to m.in.:
podpowiedź wydania reszty przy płatności gotówką,
dostosowanie interfejsu do osób prawo i leworęcznych,
podpowiedzi najchętniej kupowanych towarów,
podpowiedzi towarów powiązanych ze sprzedawanym,
szybki system rabatowania pozycji i całego dokumentu.
Obsługa POS, system sprzedażowy POS

Liczy się miejsce i wygoda sprzedaży

Kasa fiskalna zajmuje pół blatu w Twoim sklepie? Marzysz, by urządzenia do obsługi sprzedaży były mniejsze? Kiedyś jeden komputer zajmował całe pomieszczenie, dziś naszymi komputerami są komórki noszone w kieszeni. Chcieliśmy zmienić POS na lepsze, również pod kątem wielkości urządzeń, dzięki czemu uczynisz swój sklep bardziej wygodnym i przestronnym miejsce do pracy.
TERMINAL SUMUP AIR
Nowoczesny i mobilny terminal SumUp Air to odpowiedź na współczesne potrzeby rynku. Terminal jest nie tylko bardzo mały, ale obsługuje zarówno płatności zbliżeniowe (NFC), jak i karty płatnicze z chipem.
POSNET TEMO HS
Prezentujemy najmniejszą na rynku drukarkę fiskalną, która jest tak mała, że możesz schować ją w kieszeni! Posnet Temo HS to nowoczesny wygląd, a przy tym mobilność i funkcjonalność. Można ją kupić w naszym sklepie internetowym.
POSNET TRIO
Dzięki drukarce fiskalnej Posnet Trio, która pozwala na modułową rozbudowę, możesz mieć 2 w 1. To pierwsza drukarka na rynku, która umożliwia podpięcie obrotowego uchwytu na tablet lub smartfon. Połączenie drukarki fiskalnej Posnet Trio z urządzeniem mobilnym, sprawia, że w Twoich rękach znajduje się kompaktowy oraz pełnowartościowy system POS.

Komunikacja z urządzeniami na Android jest możliwa poprzez Wi-Fi oraz Bluetooth (w tym Low Energy – w zależności od trybu obsługiwanego przez tablet). Komunikacja z urządzeniami na iOS jest możliwa poprzez Wi-Fi oraz Bluetooth Low Energy. Aplikacja współpracuje z drukarkami fiskalnymi działającymi za pomocą protokołu POSNET.
POS w handlu i w sprzedaży - Comarch

Bezprzewodowość, mobilność i prostota!

Pokazaliśmy, że nasz system POS jest naprawdę mały i funkcjonalny. Możesz zaoszczędzić na prawdę sporo miejsca! Stawiamy również na mobilność, dlatego wybrane przez nas urządzenia wyposażone są w technologię Bluetooth. Dzięki zastosowaniu połączenia bezprzewodowego, możesz korzystać z POS-a łatwo i wygodnie, gdziekolwiek jesteś.

Takie rozwiązanie umożliwia prowadzenie Twojego biznesu w dowolnym miejscu, możesz zatem bez problemu otworzyć własny sklep pop-up, utworzyć mobilny punkt sprzedaży (np. Food Truck) czy też otworzyć kolejny sklep w postaci „wyspy” w galerii handlowej.

Teraz możesz sprzedawać swoje produkty szybko i intuicyjnie. Wystarczy, że skorzystasz z pakietu POS od Comarch ERP XT. Moduł POS od Comarch, to m.in. podpowiedzi najpopularniejszych towarów, łatwe przypisywanie rabatów, podpowiedzi wydawania reszty, szybkie wystawianie paragonów i faktur.

Comarch ERP XT POS wraz z bezprzewodowymi urządzeniami to wygoda i nowe podejście do inteligentnej sprzedaży.

Wypróbuj już dziś moduł POS i zwiększ poziom jakości obsługi Klienta dzięki aplikacji na tablety z systemem Android oraz iOS.

Testuj za darmo!

Pełna funkcjonalność przez 30 dni bez opłat!
Copyright Comarch SA 2024
Copyright Comarch SA 2024
crossmenuchevron-down