Sprawdź jak działa i wygląda Comarch ERP XT

Sprawdź narzędzie pomagające zrozumieć dane Twojej firmy!

9 lutego, 2021
Redakcja Comarch ERP XT
Podczas prowadzenia własnego biznesu jednym z ważniejszych aspektów jest analizowanie danych. Na kartce papieru, w Excelu, w myślach – sposób jest wiele, ale wszystkie sprowadzają się do tego, by mieć jak najdokładniejsze informacje na temat swojej firmy i dzięki temu móc podejmować trafne decyzje.

Z pomocą przychodzą narzędzia analityczne. Jednym z nich są Analizy BI (Business Intelligence), z których można korzystać będąc użytkownikiem programu Comarch ERP XT.

W ramach promocji dla Klientów Comarch ERP XT udostępniamy moduł analityczny na trzy miesiące całkowicie za darmo!

Czy wiesz który produkt przyniósł ostatnio największy zysk? Poznaj dashboard sprzedaży
Czy wiesz co możesz zrobić aby zwiększyć płynność finansową swojej firmy? Sprawdź dashboard płatności
Czy wiesz co zaproponować swojemu kontrahentowi aby zwiększyć zyski? Wygeneruj dashboard kontrahenta

Skorzystaj z okazji i przekonaj się, jak proste w użyciu są Analizy BI, zapoznaj się z danymi, do których zazwyczaj nie docierasz, zweryfikuj, czy to co wiesz o swojej firmie pokrywa się z „twardymi” danymi.

Trwa akcja promocyjna!

Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną akcję promocyjną. W dniach 1.02.2021–30.04.2021 korzystaj z pełnej funkcjonalności Raportów BI za darmo!

Aby rozpocząć korzystanie z narzędzia w ramach promocyjnego okresu wystarczy uruchomić moduł Raporty BI z głównego ekranu ERP XT.

Po darmowym okresie, jeśli zdecydujesz się na korzystanie z Raportów BI przed 31 lipca 2021, koszt wyniesie mniej niż 5 zł za miesiąc przy zakupie abonamentu rocznego.

Dowiedz się więcej
Redakcja Comarch ERP XT
Comarch jest globalnym dostawcą rozwiązań informatycznych (ERP, CRM, BI, EDI, ECM, finanse, rozwiązania chmurowe i wiele innych). Oprogramowania Comarch dedykowane są dla średnich i większych przedsiębiorstw, a także dla mikroprzedsiębiorców. Dzięki wysokim inwestycjom w badania i rozwój, Comarch oferuje kompleksową gamę innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które są wysoko cenione przez Klientów i ekspertów.
Artykuł przypadł Ci do gustu? Warto go podać dalej!

Ostatnie wpisy

22 lutego, 2024
Czy niedostosowanie się do obowiązku KSeF może być kosztowne?
Wprowadzenie obowiązkowego stosowania Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) nie mogło obejść się bez możliwości stosowania p...
Czytaj więcej ➔
20 lutego, 2024
Uprawnienia w KSeF
Jedną z najważniejszych kwestii w KSeF pod względem praktycznym, będzie kwestia nadania odpowiednich uprawnień, czyli ok...
Czytaj więcej ➔
8 lutego, 2024
Estoński CIT - czym jest i dla kogo?
Wiesz co to estoński CIT? Może słyszałeś o nim, ale nie miałeś czasu zainteresować tym tematem? Z tego artykułu dowiesz ...
Czytaj więcej ➔

Testuj za darmo!

Pełna funkcjonalność przez 30 dni bez opłat!
Copyright Comarch SA 2024
Copyright Comarch SA 2024
crossmenuchevron-down