TVIP – Nasz wyjątkowy klient

31 stycznia, 2017
Redakcja Comarch ERP XT
TVIP – Nasz wyjątkowy klient

Na czym polega twoja działalność?

TVIP specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań opartych na technologii streamingu. Co to dokładnie oznacza? Mówiąc najkrócej, naszym polem walki jest wideo online. Realizujemy je na żywo – najchętniej z naszego webcast studio, które umożliwia pracę w jakości 4K oraz tworzenie profesjonalnej oprawy różnych rodzajów produkcji m.in. webinarów, programów internetowych, debat i szkoleń online. Drugim obszarem działań są transmisje internetowe z wydarzeń biznesowych.

Ostatnio wprowadziliśmy nowe elementy do tej popularnej usługi. Dzięki temu organizatorzy wydarzeń mogą traktować streaming z wydarzenia nie tylko jako rozszerzenie zasięgu i dostępności wydarzenia, ale przede wszystkim jako rozwinięcie swojej oferty uczestnictwa w wydarzeniu i sprzedawać dostępy do transmisji.

Co ci się w niej najbardziej podoba?

Lubię w naszej pracy obserwować reakcje naszych klientów wywołane tworzeniem się pierwszych doświadczeń w sferze wideo. Motywują mnie bardzo projekty w których pracujemy z ludźmi, którzy czerpią radość ze swojej pracy i potrafią myśleć nieszablonowo. Wtedy powstaje twórcza atmosfera pracy skutkującą niemalże artystycznymi doznaniami, których kiedyś miałam szczęście doświadczyć.

Streaming i wideo to niesamowite narzędzia pozwalające pokonywać dotychczasowe bariery biznesu w zakresie edukacji, marketingu, komunikacji. Cieszy mnie również fakt, że znaleźliśmy czas na uruchomienie serwisu Webcaster.pl, w którym wraz z ekspertami z różnych dziedzin biznesu dzielimy się wiedzą. Pokazujemy jak wykorzystać wideo content marketing do realizacji celów biznesowych marek.

Co jest najbardziej istotne w twojej pracy?

Profesjonalizm, kreatywność, świetne relacje z ludźmi i poczucie wyjątkowości tego co robimy.

W jaki sposób zarządzasz działalnością?

Strategicznie i operacyjnie. Dlaczego? Bo jesteśmy małą firmą, więc czuwam nad każdym najmniejszym trybikiem, ale to się na szczęście już zmienia. Do naszego zespołu dołączają osoby, którym mogę delegować część swoich obowiązków.

Natomiast bez względu na wielkość firmy, uważam że bardzo istotne są narzędzia z których korzystasz. Mnie w utrzymaniu porządku i przejrzystości pomaga Comarch ERP XT.

Redakcja Comarch ERP XT
Comarch jest globalnym dostawcą rozwiązań informatycznych (ERP, CRM, BI, EDI, ECM, finanse, rozwiązania chmurowe i wiele innych). Oprogramowania Comarch dedykowane są dla średnich i większych przedsiębiorstw, a także dla mikroprzedsiębiorców. Dzięki wysokim inwestycjom w badania i rozwój, Comarch oferuje kompleksową gamę innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które są wysoko cenione przez Klientów i ekspertów.
Artykuł przypadł Ci do gustu? Warto go podać dalej!

Ostatnie wpisy

5 czerwca, 2024
Wakacje od ZUS już wkrótce. Kogo będą dotyczyć?
Projekt ustawy wprowadzający wakacje składkowe został oficjalnie przyjęty przez Radę Ministrów w wiosną tego roku. Przep...
Czytaj więcej ➔
21 maja, 2024
Składka zdrowotna a zmiana formy opodatkowania
Jak zapewne wiesz, wysokość składki zdrowotnej zależy od wybranej formy opodatkowania. Pewnie już nawet przyzwyczaiłeś s...
Czytaj więcej ➔
13 maja, 2024
Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności – najważniejsze informacje
Jeżeli jesteś osobą bezrobotną i myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej, pamiętaj, że możesz uzyskać wsparcie n...
Czytaj więcej ➔

Testuj za darmo!

Pełna funkcjonalność przez 30 dni bez opłat!
Copyright Comarch SA 2024
Copyright Comarch SA 2024
crossmenuchevron-down