Pierwszy w Polsce całkowicie bezprzewodowy i mobilny zestaw do obsługi punktu sprzedaży (POS) dla mikroprzedsiębiorców!

21 maja, 2019
Redakcja Comarch ERP XT
Pierwszy w Polsce całkowicie bezprzewodowy i mobilny zestaw do obsługi punktu sprzedaży (POS) dla mikroprzedsiębiorców!
W pierwszej połowie 2019 roku na rynku technologii IT pojawiła się nowość – POS dla mikro i małych przedsiębiorców. Punkt obsługi sprzedaży detalicznej firmy Comarch odpowiada na nowe wyzwania rynku: ma być szybko, intuicyjnie i bezproblemowo – to cechy nowego pakietu POS od Comarch. Poznaj bliżej nasze rozwiązanie.

Liczy się czas!

Jako mikroprzedsiębiorca wiesz najlepiej jak cenny jest czas. Potrzebujesz go, by zamówić towar, by prowadzić rozmowy z klientami, by dokończyć ważny projekt. Czas jest cenny, i my o tym pamiętamy! Dlatego stworzyliśmy oprogramowanie, które ma pomóc w szybkiej i intuicyjnej obsłudze klienta.

Zobacz jakie to proste!

Liczy się miejsce!

Lubisz optymalizować swoje miejsce pracy? Kasa fiskalna zajmuje pół blatu w Twoim sklepie? Marzysz by w końcu urządzenia do obsługi punktu sprzedaży były mniejsze? Kiedyś jeden komputer zajmował całe pomieszczenie, dziś naszymi komputerami są komórki noszone w kieszeni. Chcieliśmy zmienić POS na lepsze, również pod kątem wielkości urządzeń.

Nowoczesny i mobilny terminal SumUp Air to odpowiedź na współczesne potrzeby rynku. Terminal jest nie tylko bardzo mały, ale obsługuje zarówno płatności zbliżeniowe (NFC), jak i karty płatnicze z chipem (źródło: https://sumup.pl/air-terminal-zblizeniowy/).

A co z drukarką do paragonów? Prezentujemy najmniejszą na rynku drukarkę fiskalną, która jest tak mała, że możesz schować ją w kieszeni! Posnet Temo HS to nowoczesny wygląd, a przy tym mobilność i funkcjonalność (źródło: https://www.posnet.com.pl/produkty/product/8/temo-hs).

Dzięki drukarce fiskalnej Posnet Trio, która pozwala na modułową rozbudowę, możesz mieć 2 w 1. To pierwsza drukarka na rynku, która umożliwia podpięcie obrotowego uchwytu na tablet lub smartphone. Połączenie drukarki fiskalnej Posnet Trio z urządzeniem mobilnym, sprawia, że w Twoich rękach znajduje się kompaktowy oraz pełnowartościowy system POS (źródło: https://www.posnet.com.pl/produkty/product/9/trio).

Nasze oprogramowanie w połączeniu z urządzeniami do obsługi punktu sprzedaży to przemyślane rozwiązanie, które pozwoli zachować ergonomię w Twoim miejscu pracy.

Zobacz jak mało miejsca zajmuje!

Liczy się bezprzewodowość i intuicyjność!

Pokazaliśmy, że nasz pakiet POS jest naprawdę mały i funkcjonalny. Możesz zaoszczędzić sporo miejsca! Stawiamy również na mobilność, dlatego wybrane przez nas urządzenia wyposażone są w technologię bluetooth. Dzięki zastosowaniu połączenia bezprzewodowego, możesz korzystać z POS-a łatwo i wygodnie, gdziekolwiek jesteś.

Teraz możesz sprzedawać swoje produkty szybko i intuicyjnie. Wystarczy, że skorzystasz z pakietu POS od Comarch ERP XT. Moduł POS od Comarch, to m.in. podpowiedzi najpopularniejszych towarów, łatwe przypisywanie rabatów, podpowiedzi wydawania reszty, szybkie wystawianie paragonów i faktur.

ERP XT POS od Comarch wraz z bezprzewodowymi urządzeniami to wygoda i nowe podejście do inteligentnej sprzedaży.

Moduł dostępny jest obecnie na urządzanie iPad (iOS), wkrótce będzie dostępny na urządzenia z Android i komputery z Windows.

Wypróbuj moduł POS
Redakcja Comarch ERP XT
Comarch jest globalnym dostawcą rozwiązań informatycznych (ERP, CRM, BI, EDI, ECM, finanse, rozwiązania chmurowe i wiele innych). Oprogramowania Comarch dedykowane są dla średnich i większych przedsiębiorstw, a także dla mikroprzedsiębiorców. Dzięki wysokim inwestycjom w badania i rozwój, Comarch oferuje kompleksową gamę innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które są wysoko cenione przez Klientów i ekspertów.
Artykuł przypadł Ci do gustu? Warto go podać dalej!

Ostatnie wpisy

10 lipca, 2024
Spółka z o.o.  – jak optymalnie wypłacić pieniądze
Prowadzenie działalności w formie spółki z o.o. ma swoje wady i zalety. Jednym z powodów oporu przedsiębiorców do wybran...
Czytaj więcej ➔
5 lipca, 2024
Kasa fiskalna w działalności gospodarczej
Jednym z obowiązków, który może dotyczyć też i Ciebie, jest konieczność ewidencjonowania sprzedaży na kasie rejestrujące...
Czytaj więcej ➔
5 czerwca, 2024
Wakacje od ZUS już wkrótce. Kogo będą dotyczyć?
Projekt ustawy wprowadzający wakacje składkowe został oficjalnie przyjęty przez Radę Ministrów w wiosną tego roku. Przep...
Czytaj więcej ➔

Testuj za darmo!

Pełna funkcjonalność przez 30 dni bez opłat!
Copyright Comarch SA 2024
Copyright Comarch SA 2024
crossmenuchevron-down