message-icon

Sprawdź swoją pocztę!
Za chwilę otrzymasz email od Comarch Cloud.
Kliknij w link aktywacyjny i zacznij testować Comarch ERP XT!

Wróć na strone erpxt.pl

Promocja dobiegła końca. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, zapraszamy na stronę www.comarch.pl/erp

Powrót na strone główną

POS - PUNKT OBSŁUGI SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

OBSŁUGUJ KLIENTÓW SZYBKO I INTUICYJNIE

Comarch ERP XT POS

Punkt obsługi sprzedaży detalicznej - to aplikacja na urządzenia mobilne przeznaczona dla sprzedawców pracujących na stanowiskach kasowych. Jej głównym zadaniem jest wykonanie wszystkich operacji związanych z obsługą Klienta w sklepie. Wykorzystywana może być zarówno w zwykłych sklepach jak i sklepach typu pop-up store, wyspach, kornerach czy małych sklepach w galeriach handlowych, dla których niezwykle ważne jest wykorzystanie urządzeń niewielkich rozmiarów komunikujących się bezprzewodowo.


Zobacz więcej

Usprawnij sprzedaż w swoim sklepie

Dzięki modułowi POS będziesz mógł szybciej obsłużyć swoich klientów. Moduł jest zaprojektowany tak, aby osoby pracujące na stanowiskach kasowych mogły całą uwagę skupić na kliencie, a nie na procesie sprzedaży. Podczas wystawiania dokumentu otrzymasz inteligentne podpowiedzi o najpopularniejszych towarach, a także o towarach powiązanych ze sprzedawanymi. W prosty sposób dodasz rabat pozycji i całego dokumentu, a przy płatności gotówką system podpowie Ci kwotę reszty do wydania.


pos

1. DODAJ TOWAR JEDNYM KLIKNIĘCIEM

Aby dodać towar na dokument wystarczy, że klikniesz w jego kafelek. Możesz też podejrzeć dane szczegółowe, dodać rabat lub zmienić ilość.

2. WYBIERZ RODZAJ DOKUMENTU

Wybierz paragon lub fakturę, przypisz klienta z listy lub dodaj go wpisując dane jego firmy.


3. WSKAŻ RODZAJ PŁATNOŚCI

Możesz wybierać z wielu form płatności, a przy płatności gotówką skorzystaj z szybkiego wyliczenia reszty, dzięki inteligentnym podpowiedziom wpłacanej kwoty.

Wypróbuj moduł POS

Liczy się miejsce!

Lubisz optymalizować swoje miejsce pracy? Kasa fiskalna zajmuje pół blatu w Twoim sklepie? Marzysz by w końcu urządzenia do obsługi punktu sprzedaży były mniejsze? Kiedyś jeden komputer zajmował całe pomieszczenie, dziś naszymi komputerami są komórki noszone w kieszeni. Chcieliśmy zmienić POS na lepsze, również pod kątem wielkości urządzeń.


TERMINAL SUMUP AIR

TERMINAL SUMUP AIR

Nowoczesny i mobilny terminal SumUp Air to odpowiedź na współczesne potrzeby rynku. Terminal jest nie tylko bardzo mały, ale obsługuje zarówno płatności zbliżeniowe (NFC), jak i karty płatnicze z chipem.

POSNET TEMO HS

POSNET TEMO HS

Prezentujemy najmniejszą na rynku drukarkę fiskalną, która jest tak mała, że możesz schować ją w kieszeni! Posnet Temo HS to nowoczesny wygląd, a przy tym mobilność i funkcjonalność.


POSNET TRIO

Dzięki drukarce fiskalnej Posnet Trio, która pozwala na modułową rozbudowę, możesz mieć 2 w 1. To pierwsza drukarka na rynku, która umożliwia podpięcie obrotowego uchwytu na tablet lub smartphone. Połączenie drukarki fiskalnej Posnet Trio z urządzeniem mobilnym, sprawia, że w Twoich rękach znajduje się kompaktowy oraz pełnowartościowy system POS.

Liczy się bezprzewodowość i intuicyjność!

Pokazaliśmy, że nasz pakiet POS jest naprawdę mały i funkcjonalny. Możesz zaoszczędzić sporo miejsca! Stawiamy również na mobilność, dlatego wybrane przez nas urządzenia wyposażone są w technologię bluetooth. Dzięki zastosowaniu połączenia bezprzewodowego, możesz korzystać z POS-a łatwo i wygodnie, gdziekolwiek jesteś.


POS-bluetooth

Teraz możesz sprzedawać swoje produkty szybko i intuicyjnie. Wystarczy, że skorzystasz z pakietu POS
od Comarch ERP XT. Moduł POS od Comarch, to m.in. podpowiedzi najpopularniejszych towarów,
łatwe przypisywanie rabatów, podpowiedzi wydawania reszty, szybkie wystawianie paragonów i faktur.
ERP XT POS od Comarch wraz z bezprzewodowymi urządzeniami
to wygoda i nowe podejście do inteligentnej sprzedaży.

* Moduł dostępny jest obecnie na urządzanie iPad (iOS), wkrótce będzie dostępny na urządzenia z Android
i komputery z Windows.


Wypróbuj moduł POS