message-icon

Sprawdź swoją pocztę!
Za chwilę otrzymasz email od Comarch Cloud.
Kliknij w link aktywacyjny i zacznij testować Comarch ERP XT!

Wróć na strone erpxt.pl

Promocja dobiegła końca. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, zapraszamy na stronę www.comarch.pl/erp

Powrót na strone główną

Obsługa wielu użytkowników w Comarch ERP XT.

25.04.2017

Dziś wydaliśmy nową wersję programu Comarch ERP XT, a w niej między innymi możliwość logowania wielu użytkowników do jednego konta.

Wielu użytkowników

Od teraz możliwe jest stworzenia imiennych kont dla każdego pracownika, oraz wybranie pakietu, zgodnego z obszarem którym się zajmują. Dodatkowo na dokumentach pojawi się adnotacja kto dokonał ostatniej zmiany.

Aby dodać nowego użytkownika należy przejść do zakładki Konto >> Pakiety >> Użytkownicy i nacisnąć przycisk „+ dodaj użytkownika„. Następnie należy wybrać i wykupić pakiet dla dodatkowych użytkowników.

Szczegółowy opis jak to zrobić znajduje się tutaj.

W najnowszej wersji Comarch ERP XT dodaliśmy również:

  • Historię pieczątki – od teraz na każdym dokumencie zapamięta dane firmy aktualne w momencie wystawiania,
  • Kod produktu i kod kontrahenta – dodaliśmy dodatkowe pola do łatwej identyfikacji, pola działają również podczas wyszukiwania,
  • Seryjne rozliczanie faktur – aby rozliczyć wiele faktur na raz wystarczy zaznaczyć je na liście i wybrać opcję „Rozlicz”,
  • Wydruk zamówienia w edytorze – w edytorze wydruków pojawił się nowy wzór zamówienia.

Jak zawsze zapraszam do regularnego odwiedzania Społeczności Comarch ERP: spolecznosc.comarch.pl, gdzie można dowiedzieć się więcej na temat programu, zadać pytanie oraz uzyskać praktyczne informacje od innych użytkowników.

Avatar


https://www.erpxt.pl/

Comarch jest globalnym dostawcą rozwiązań informatycznych (ERP, CRM, BI, EDI, ECM, finanse, rozwiązania chmurowe i wiele innych). Oprogramowania Comarch dedykowane są dla średnich i większych przedsiębiorstw, a także dla mikro przedsiębiorców. Dzięki wysokim inwestycjom w badania i rozwój, Comarch oferuje kompleksową gamę innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które są wysoko cenione przez Klientów i ekspertów.

Zaufało Nam już ponad 80 000 firm w całej Europie.
Teraz czekamy na Ciebie!
Wybierz Comarch ERP XT!

Testuj za darmo! Wszystkie funkcjonalności do 10 dokumentów bez opłat.