Kampania z Klientami Comarch ERP XT

Celem Comarch ERP XT jest usprawnienie procesów związanych z prowadzeniem firmy. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą skupić się na prowadzeniu swojego biznesu i realizacji pasji bez obaw, bo w codziennych zadaniach wspiera ich zintegrowany system do zarządzania firmą.

Pracując nad naszą najnowszą kampanią skupiliśmy się na przedstawieniu tych właśnie cech słowami naszych klientów – Przedsiębiorców. Ich opinie złożyły się na 5 filarów świetnie przedstawiających Comarch ERP XT – Czas, Spokój, Prostota, Mobilność, Integralność.
Kampania z Klientami Comarch ERP XT

Czas

Oszczędzam czas prowadząc firmę w jednym programie
Marta Bączkowska
szkoła językowa online, mbCentrumJezykowe.pl
Doba jest zdecydowanie za krótka. Nie potrafimy dodać do niej godzin, ale potrafimy je zaoszczędzić. Wgrywanie faktur ze zdjęć (OCR), integracja sprzedaży stacjonarnej i internetowej, czy połączenie z biurem księgowym to tylko niektóre z procesów, które Comarch ERP XT automatyzuje, zwalniając wiele miejsca w kalendarzu Marty.
Kampania z Klientami Comarch ERP XT
Kampania z Klientami Comarch ERP XT

Spokój

Mam oprogramowanie zawsze zgodne z przepisami
Wojtek Zacki
firma transportowa RightWay.pl
W tak dynamicznym środowisku prawno-skarbowym trudno nadążyć za wszystkimi zmianami dotyczącymi prowadzenia działalności. Wojtek docenia fakt, że Comarch ERP XT to polski produkt, dlatego jest zawsze zgodny z najnowszymi polskimi przepisami.

Prostota

Mam intuicyjny program do prowadzenia firmy
Sylwia Łatanik
Pracownia Mody w Żywcu
Przedsiębiorca ma na swojej głowie wiele spraw, a jego czas bezpośrednio przekłada się na pieniądze, nie może sobie pozwolić na poświęcenie godzin na naukę nowego systemu. Dlatego Sylwia korzysta z oprogramowania, które kładzie nacisk na intuicyjność i prostotę.
Kampania z Klientami Comarch ERP XT
Kampania z Klientami Comarch ERP XT

Mobilność

Z Comarch ERP XT wystawiam faktury w dowolnym miejscu
Stanisław Strzęp
sklep PasjaSera.pl
Wiemy, że przedsiębiorcy zabierają pracę do domu, a nawet na wakacje. Tacy już jesteśmy, dlatego możemy to tylko ułatwić, dając dostęp do systemu poprzez aplikację mobilną i przeglądarkę. Tak pozornie prosta rzecz potrafi znacząco usprawnić funkcjonowanie firmy, z czego chętnie korzysta Stanisław.

Integralność

Sprzedaję online i fakturuję w jednym systemie
Katarzyna Wojnarowska
sklep malima.pl
Oferując swoje produkty lub usługi w różnych kanałach sprzedaży bardzo łatwo się pogubić. Katarzyna docenia, że w jednym programie może kontrolować sprzedaż stacjonarną oraz internetową i jednym kliknięciem wystawiać faktury pod odpowiednie zamówienia.
Kampania z Klientami Comarch ERP XT
Kampania z Klientami Comarch ERP XT

Kompleksowość

Jako przedsiębiorca dbam o płynność finansową
Paweł Hnatiuk
Właściciel H&H Tabacco
Dbanie o płynność finansową firmy jest ogromnie ważne, a usługi, takie jak faktoring czy windykacja, zapobiegają tworzeniu się zatorów płatniczych. Integracja Comarch ERP XT z platformą Apfino pozwala przedsiębiorcom korzystać z usług finansowych bez konieczności logowania się do banku lub do wielu różnych portali. Dzięki kompleksowej obsłudze finansów za pomocą jednej platformy, Paweł dba o płynność swojego biznesu, wnioskując o potrzebne produkty finansowe całkowicie online – kilkoma kliknięciami.

Testuj za darmo!

Pełna funkcjonalność przez 30 dni bez opłat!
Copyright Comarch SA 2024
Copyright Comarch SA 2024
crossmenuchevron-down