message-icon

Sprawdź swoją pocztę!
Za chwilę otrzymasz email od Comarch Cloud.
Kliknij w link aktywacyjny i zacznij testować Comarch ERP XT!

Wróć na strone erpxt.pl

Promocja dobiegła końca. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, zapraszamy na stronę www.comarch.pl/erp

Powrót na strone główną

TVIP – Nasz wyjątkowy klient

31.01.2017

Na czym polega twoja działalność?

TVIP specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań opartych na technologii streamingu. Co to dokładnie oznacza? Mówiąc najkrócej, naszym polem walki jest wideo online. Realizujemy je na żywo – najchętniej z naszego webcast studio, które umożliwia pracę w jakości 4K oraz tworzenie profesjonalnej oprawy różnych rodzajów produkcji m.in. webinarów, programów internetowych, debat i szkoleń online. Drugim obszarem działań są transmisje internetowe z wydarzeń biznesowych. Ostatnio wprowadziliśmy nowe elementy do tej popularnej usługi. Dzięki temu organizatorzy wydarzeń mogą traktować streaming z wydarzenia nie tylko jako rozszerzenie zasięgu i dostępności wydarzenia, ale przede wszystkim jako rozwinięcie swojej oferty uczestnictwa w wydarzeniu i sprzedawać dostępy do transmisji.

Co ci się w niej najbardziej podoba?

Lubię w naszej pracy obserwować reakcje naszych klientów wywołane tworzeniem się pierwszych doświadczeń w sferze wideo. Motywują mnie bardzo projekty w których pracujemy z ludźmi, którzy czerpią radość ze swojej pracy i potrafią myśleć nieszablonowo. Wtedy powstaje twórcza atmosfera pracy skutkującą niemalże artystycznymi doznaniami, których kiedyś miałam szczęście doświadczyć. Streaming i wideo to niesamowite narzędzia pozwalające pokonywać dotychczasowe bariery biznesu w zakresie edukacji, marketingu, komunikacji. Cieszy mnie również fakt, że znaleźliśmy czas na uruchomienie serwisu Webcaster.pl, w którym wraz z ekspertami z różnych dziedzin biznesu dzielimy się wiedzą. Pokazujemy jak wykorzystać wideo content marketing do realizacji celów biznesowych marek.

Co jest najbardziej istotne w twojej pracy?

Profesjonalizm, kreatywność, świetne relacje z ludźmi i poczucie wyjątkowości tego co robimy.

W jaki sposób zarządzasz działalnością?

Strategicznie i operacyjnie. Dlaczego? Bo jesteśmy małą firmą, więc czuwam nad każdym najmniejszym trybikiem, ale to się na szczęście już zmienia. Do naszego zespołu dołączają osoby, którym mogę delegować część swoich obowiązków. Natomiast bez względu na wielkość firmy, uważam że bardzo istotne są narzędzia z których korzystasz. Mnie w utrzymaniu porządku i przejrzystości pomaga Comarch ERP XT.

Avatar


https://www.erpxt.pl/

Comarch jest globalnym dostawcą rozwiązań informatycznych (ERP, CRM, BI, EDI, ECM, finanse, rozwiązania chmurowe i wiele innych). Oprogramowania Comarch dedykowane są dla średnich i większych przedsiębiorstw, a także dla mikro przedsiębiorców. Dzięki wysokim inwestycjom w badania i rozwój, Comarch oferuje kompleksową gamę innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które są wysoko cenione przez Klientów i ekspertów.

Zaufało Nam już ponad 80 000 firm w całej Europie.
Teraz czekamy na Ciebie!
Wybierz Comarch ERP XT!

Testuj za darmo! Wszystkie funkcjonalności do 10 dokumentów bez opłat.