message-icon

Sprawdź swoją pocztę!
Za chwilę otrzymasz email od Comarch Cloud.
Kliknij w link aktywacyjny i zacznij testować Comarch ERP XT!

Wróć na strone erpxt.pl

Promocja dobiegła końca. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, zapraszamy na stronę www.comarch.pl/erp

Powrót na strone główną

Odbierz 1 TB dysk za darmo!

Kup Comarch ERP XT i odbierz 1 TB dysk w chmurze! Dbamy o bezpieczeństwo klientów naszych systemów - promocja trwa od 01.04.2019 r. do 31.12.2019 r.

Załóż konto!
Program do fakturowania + dysk w chmurze GRATIS!

 

Bezpieczeństwo danych w Twojej firmie!

Bezpieczeństwo danych w każdej firmie ma ogromne znaczenie. Co to właściwie oznacza? Wszystkie pliki: dane klientów, wytyczne do prowadzonych projektów, faktury i dokumentacja to dane Twojej firmy. Przechowywanie tych danych w formie papierowej lub na komputerach firmowych nie jest bezpieczne!

 
Tutaj pojawia się potrzeba przechowywania informacji w bezpiecznym miejscu - takim rozwiązaniem jest Chmura Comarch oraz aplikacja Comarch IBARD. Dane warto bezpieczecznie archiwizować tak aby w przypadku awarii, kradzieży czy ataku hakerskiego mieć do niech dostęp. Innym pozytywnym aspektem korzystania z rozwiązania chmurowego jest możliwość dostępu do danych z każdego miejsca na świecie.
W trosce o bezpieczeństwo danych naszych klientów przygotowaliśmy spcjalną promocję Terabajt dla biznesu za darmo dla nowych Klientów!
Do skorzystania z promocji są uprawnieni wszyscy, którzy wykupili prawo do korzystania z jednego z systemów Comarch ERP w ciągu ostatnich 90 dni.
 

1 TB za darmo Ibard

 

Kup program do fakturowania Comarch ERP XT i zadbaj o bezpieczeństwo Twoich danych!
Promocja trwa od 01.04.2019 r. do 31.12.2019 r.

Comarch ERP XT

Comarch ERP XT to intuicyjny program do fakturowania w małej firmie oraz zarządzania. Dostępny za pomocą aplikacji w Twoim smartfonie.

Comarch IBARD

Comarch IBARD to dysk w chmurze do przesyłania, przechowywania i archiwizowania danych, możesz z niego korzystać przez przeglądarkę www, aplikację w komputerze oraz aplikację w telefonie! Twoje dane będą wszędzie tam gdzie będziesz mieć dostęp do internetu, nie potrzebujesz firmowego komputera!

KUP COMARCH ERP XT I ODBIERZ COMARCH IBARD ZA DARMO!

Zaufało Nam już ponad 80 000 firm w całej Europie.
Teraz czekamy na Ciebie!
Wybierz Comarch ERP XT!

Testuj za darmo! Wszystkie funkcjonalności do 10 dokumentów bez opłat.